איטום גגות ביריעות PVC

בשוק של ימינו ניתן למצוא שיטות שונות לאיטום גגות, אולם זה הנפוצה ביותר היא איטום בעזרת יריעות פי וי סי (PVC). בשונה מיריעות ביטומניות, הנדרשות להלחמה על הגג, הרי שבשיטת PVC אין צורך בפעולות הדבקה או הלחמה. שיטה זו טומנת בחובה יתרונות בולטים: היריעות עשויות חומרים אטומים וגמישים ובעלי אורך חיים ארוך למדי; בנוסף, צבען הבהיר מייתר את הצורך למרוח שכבת הלבנה עם הנחתן על הגג.

העבודה עם יריעות PVC דורשת מיומנות ומקצועיות, במיוחד משום שהן אינן מודבקות או מולחמות לגג – מה שמקשה את מיקומן. על כן חשוב להפקיד את העבודה בידיהם של קבלנים מקצועיים בלבד, שצברו ניסיון מספק בעבודה עמן ויביאו לתוצאה הרצויה: עמידות והגנה בפני רטיבות וגשמים.

איטום ביריעות פיויסי

יריעות פי וי סי – במה מדובר?

יריעות PVC אלו רצועות עשויות חומר מלאכותי ששמו המלא הוא פוליוויניל כלוריד – שכבר שנים רבות משמש לצרכים מגוונים רבים, בעיקר בעולם האיטום ועולם הבנייה. היריעות משמשות בעיקר לאיטום גגות – אולם חשוב שהעבודה תבוצע על-ידי מומחה בתחום איטום מסוים זה. על מבצע האיטום להכיר את החומר ותכונותיו לעומק ולהכיר שיטות איטום שונות על מנת למצוא את השיטה המתאימה לגג הספציפי.

יריעות PVC – יתרונות

  • איכות – איכותן הגבוהה של היריעות מאפשרות איטום בסטריליות מוחלטת של המבנה מרטיבות וממים. בנוסף, היריעות יכולות לשמש גם לחניון או למרפסת או למטרות אחרות במבנה הבית או העסק.
  • עמידות – מדובר באחד החומרים העמידים ביותר שניתן למצוא בתחום איטום הגגות; אורך החיים ארוך במיוחד. ככל שפעולת האיטום מבוצעת באופן איכותי – אין צורך לחזור על כך מדי שנה.
  • מהירות ונוחות – תהליך האיטום עם יריעות PVC הוא מהיר ויעיל ומאפשר לקבל גג אטום די מהר – איכותי וללא רטיבות.

איטום גגות עם יריעות PVC זה איטומבו!

בחישוב המשתנים כולם, עבודה איכותית עם יריעות איטום PVC תותיר אתכם שלווים ורגועים בידיעה שהגג שלכם יישאר יבש – בכל עונה ובכל תנאי מזג אוויר! כעת, מה שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת איטומבו; הצוות המקצועי שלנו ידאג לעבודה עם יריעות PVC שתוביל את התוצאות הטובות ביותר. עם איטומבו תקבלו:

  • מחיר הוגן – PVC הוא אמנם חומר יעיל, אך לא יקר בהכרח. לפיכך, היריעות שתקבלו מאיתנו מתאימות לכל תקציב כמעט ויאפשרו לכם לקבל את התמורה המלאה למחיר שאתם משלמים.
  • חיסכון כספי –  איטום הגג ביריעות PVC יביא לחיסכון בהוצאות החשמל בבית או בעסק: תכונות בידוד המעולות שלהן תאפשרנה לכם שעות מופחתות של הפעלת חימום ומזגן – ועדיין ליהנות מאקלים בריאותי יותר.
  • התאמה אישית לגג המבנה – מיתרונותיהן הבולטים של יריעות PVC: יכולת התאמה אישית לכל גג. הצוות המקצועי של איטומבו יקפיד על כך שהעבודה תבוצע בהתאם לתכונות ומאפייני הגג שלכם.
  • התאמה למטרות שונות – איטום מחדש של גג הבטון בבית; פתרונות בנייה קלה ועוד…

לפרטים נוספים על עבודות איטום אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים ונציגינו יחזור אליכם עם הצעת מחיר.